3.3 (9 oy) / 9 yorum

QCY T6 Kulaklık

Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

QCY T6 Kulaklık Fiyatları

QCY T6 Kulaklık Fiyat Geçmişi

QCY T6 Kulaklık Temel Özellikleri

Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
100 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Frekans (Düşük):
20 Hz
Frekans (Yüksek):
20 kHz

QCY T6 Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
  • Bluetooth Var
  • Bluetooth Standardı 5.0
  • Bluetooth Profili A2DP AVRCP HFP HSP
  • Bluetooth Özellikleri SBC
  • NFC Yok
  • Çoklu Bağlantı Yok
  • Kullanım Mesafesi 10 m
  • Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
  • Kullanım Süresi (Yoğun) 5.5 saat
  • Kullanım Süresi (+Şarj Kutusu) 30 saat
  • Bekleme Süresi (En Fazla) 100 saat
  • Şarj Tipi Şarj Kutusu
  • Şarj Süresi 120 dk

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

QCY T6 Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

QCY T6 Kulaklık Yorumları (9 yorum)
Yorumları Sırala
  • Faydalı
  • Yeni
  • Eski

zaz. Profil Resmi
zaz. ben 135 lirayken almıştım 1 hafta içinde 180 e fırlamıştı fiyatı iyi almışım demiştim 2 yıldır kullanıyorum anca siteye üye oldum yorum yazam dedim de bu ürüne (fiyatı da piyasaya göre hala uygun bi ürün sanırım);

-6 saat denemedim tam süre saymadım zaten benim kulağım o kadar dayanmaz başım ağrır falan ama 4 saat çalışma garantisi verebilirim. (100 den 50 ye çok yavaş iniyo ama 50 den 0 a çok daha hızlı iniyo o yüzden 50ye inene kadar bilmem kaç saat geçti 50den sıfıra inerken de o kadar saat geçer yanılgısına düşmeyin)
-kutuya dikkatli koymanız lazım altındaki 2 sarı nokta ve kutunun içindeki 2 sarı nokta tam denk getirmeye uğraşın kutunun içine atıp bırakırsanız denk gelmeyebilir şarj olmaz haliyle; şarj old anlamanın yolu da kulaklığın ışığının sürekli kırmızı yanması, renkgarenk yanıp sönüyorsa denk gelmemiştir. diğerlerinin kutudan yana olan şikayetleri de bundandır büyük ihtimalle tecrübemden konuşuyorum.
-bu kulaklığın playstoreda uygulaması var onu da indirip kurun ki tuş atama ve kulaklıkların şarjlarını tek tek görme gibi birkaç özellik ve ayarlama seçeneğiniz olsun (ama yeni sürümü eposta girisi falan istiyormus siz "1.2.3 sürümünü" apk olarak indirip kurun ve güncellemeyin, hesap girme yerinde sol üstte X var ona basıp hesap girme derdinden kurtulun.
-kulaklığı uygulamaya bağlarken bazen kutuya geri koyup çıkarmanız gerekebilir; gerekirse ing şekilde bunu yazar zaten
-kutunun şarjı azsa kırmızı, yükselince yeşil ,90 üzeri falansa da mavi yanar kutuyu şarj ederken buna dikkat edin (kutu şarjı eski mikro uç gerektiriyo ve bu kutudan çıkıyo zaten)

- dokunmatiklerini anlatim:
çift tıklama ile müzüiğü durdurup başlatırsın (ayrıca biri ararsa telefonu açar , konusurken çift basarsan da görüşme sonlanır) -sola 3 kere basarsan google asistan açılır- uzun basılı tutarsan solda önceki şarkıya döner ilk, sağda da sonraki şarkıya geçer ama 8sn gibi uzun basarsanız kulaklık kapanır (kpanırken ses çıkartır ve ışığı söner). bu ayaraları uygulamadan görüp değiştirebilirisiniz de .

*ben 2 kulaklığı taşıyıp tek tek kullanıyorum (birine 8 sn basılı tutarak kapatıyom) çünkü zamanla kulağım ağrıyo basım biraz hassas ayrıca dışardayken etrafın sesini de duymak lazım tek kulakla, üstellik bu şekilde kullanım süresi de tek şarjla 2 katına çıkar böylece min 8 saat kullanmış olursunuz. (yanınızda çanta yoksa o kutuyu da cepte teşımaya gerek kalmaz böylece)

*kancalı olması güzel bi özellik kulağınızı temizleyin hem arkasını hem de içini böylece kulaklık kirlenmesin, terlediyseniz eve gelince peçete/ıslak mendil vb kuru temizleme yapın kancasına.
*kancalı olması da çok güzel böylece düşmüyo, ayrıca kullanmazken çıkarıp tişörtümün yakasına asıyorum cebe koyma sıkıntısı da yok ama eğilirken düşebilir dikkat.
*kulağa derinlemesine bastırıp sapmlamaya gerek yok kanca sağ olsun kolayca düşmez, ayrıca kulağa saplayınca kulak kiri kirletebilir kulaklığı tam köklemeyin. (tiksinç oluyo başkalarında gördüm de gerek de yok bunun kancası var sonuçta)
* uygulamadan tuş ataması yaparken kulaklığa ses açıp kapama seçeneği de var ama onu kullanmayın hiç çünkü sesi kısarken nedense boğuklaştırıyo, hep telefondan ses ayarı yapın. (ve bence tuş atamaalrı geldiğindeki gibi kalsın ama isteyen de kurcalayabilir, ben kurcaladım sonra orijinal ayaralara geri çekmeye karar verdim)

*bi de sanırım sağ kulaklığa 3 kere basınca Ambient Sound gibi bi ayarı vardı o ne bilmiyorum ama ona basınca ses bğuklaşıyo bilen varsa yazsın lütfen,, o neymiş ki?
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
zaz. Profil Resmi
zaz. Ekleme; gecen bi kulqkligi denedim 5 saat calisti. Alali 2 yil oldu hatta ama hergun dolu dolu kullanmamistim gerci
Birisi Profil Resmi
Birisi Tekrar satışa sunulur mu ?
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
King o* A**** Profil Resmi
King o* A**** Oyun modu nasıl açılır
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Muhammed H**** Profil Resmi
Muhammed H**** Şarj kutusu sorunlu. Şarjdan alayım diyorsunuz bir bakıyorsunuz şarj aynı kalmış. Sol tarafta temas sıkıntısı var. Önermiyorum.
King o* A**** Profil Resmi
King o* A**** Oyun modu nasıl açılır yada zaten acikmi
zaz. Profil Resmi
zaz. 2 yıldır kullanıyorum , kutudan şikayetler de şundandır büyük ihtimalle; tecrübemden konuşuyorum.

kutuya dikkatli koymanız lazım altındaki 2 sarı nokta ve kutunun içindeki 2 sarı nokta tam denk getirmeye uğraşın kutunun içine atıp bırakırsanız denk gelmeyebilir şarj olmaz haliyle; şarj old anlamanın yolu da kulaklığın ışığının sürekli kırmızı yanması, renkgarenk yanıp sönüyorsa denk gelmemiştir.
Devamını Oku
Ahmet K*** Profil Resmi
Ahmet K*** Herşey güzel, şarj kutusu sorunlu, 2 adet denedim ikisindede şarj kutusunda sorun çıktı.
Buse A**** Profil Resmi
Buse A**** Nasıl bir sıkıntı şarj mı tutmuyor yani sürekli prizde mi şarj etmek gerekiyor almayı düşünüyorum da yardımvı olursan sevinirim
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
st
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2024 Tüm Hakları Saklıdır.