Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Razer Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Razer Barracuda X Chroma Siyah RGB PS5 Uyumlu 7.1 Sanal Surround Kablosuz Gaming Kulaklık (RZ04-05220100-R3M1) 5.682,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 5692.3
Razer Barracuda X Chroma Siyah RGB PS5 Uyumlu 7.1 Sanal Surround Kablosuz Gaming Kulaklık (RZ04-05220100-R3M1) 5.682,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5692.3
Razer Barracuda X Chroma Siyah Rgb RZ04-05220100-R3M1

Satıcı: Amazon.com.tr

5.935,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 5945.43
Razer Barracuda X Chroma Siyah Rgb RZ04-05220100-R3M1

Satıcı: Betaplus

5.935,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 5935.43
RAZER Barracuda X Chroma Siyah Rgb RZ04-05220100-R3M1

Satıcı: Betaplus

6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 6149.00
Razer Barracuda X Chroma FRML RZ04-05220100-R3M1

Satıcı: Betaplus

6.229,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 6229.44
Razer Barracuda X Chroma Siyah Rgb RZ04-05220100-R3M1

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 30 yorum

6.255,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 6255.92
Razer Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık - Siyah 6.396,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 6396.00
Razer Barracuda X Chroma Siyah Kablosuz Gaming Kulaklık 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6499.00
Razer Barracuda X Chroma Frml Rz04-05220100-R3M1 Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

6.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 6549.00
Razer Barracuda X Chroma Siyah Rgb Ps5 Uyumlu Siyah 8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8599.00
Razer Barracuda X Chroma RZ04-05220400-R3M1 White Kulaklık 8.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 8649.00
Razer Barracuda X Chroma RZ04-05220300-R3M1 Green Kablosuz Kulaklık 8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 8699.00
RAZER Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık - Phantom White Edition

Satıcı: incehesap

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 8899.00
Razer Barracuda X Chroma - Phantom White Edition RZ04-05220400-R3M1

Satıcı: incehesap

8.917,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

15 8917.02
Razer Barracuda X Chroma Phantom White Edition RGB PS5 Uyumlu 7.1 Surround Kablosuz Gaming Kulaklık (RZ04-05220400-R3M1) 8.859,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 8869
Razer Barracuda X Chroma Phantom White - Kablosuz Çoklu Platform Oyun Kulaklığı - 285g - Triforce 40mm Sürücü - Çift Kablosuz HyperSpeed & Bluetooth - Chroma RGB | Phantom White Edition

Satıcı: incehesap

9.086,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

17 9096
Razer Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık - Phantom White Edition

Satıcı: NetHouse

9.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 9290.00
Razer Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık - Phantom Green Edition

Satıcı: NetHouse

9.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 9290.00
Razer Barracuda X Chroma Phantom White Edition RGB PS5 Uyumlu 7.1 Surround Kablosuz Gaming Kulaklık (RZ04-05220400-R3M1)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

20 9349.00
Razer Barracuda X Chroma Phantom Edition Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

21 9349.00
Razer Barracuda X Chroma Phantom Edition Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Yeşil 9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

22 9349.00
Razer Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık - Phantom White Edition 9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

23 9349.00
Razer Barracuda X Chroma Phantom Green 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

24 9499.00
Barracuda X Chroma Phantom White Edition Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı RZ04-05220400-R3M1 9.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 9600
Barracuda X Chroma Phantom Green Edition Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı RZ04-05220300-R3M1 9.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

26 9700
Razer Barracuda X Chroma - Phantom White Edition RZ04-05220400-R3M1

Satıcı: Betaplus

10.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

27 10109.00
Razer Barracuda X Chroma Phantom Green Edition RGB PS5 Uyumlu 7.1 Surround Kablosuz Gaming Kulaklık (RZ04-05220300-R3M1) 11.396,63 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

28 11406.63

Razer Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Süresi (Genel):
70 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Diğer Kablosuz Türü USB-C Alıcı
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 20 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 70 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 35 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 240 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 6 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları RZ04-05220200-R3M1 RZ04-05220300-R3M1 RZ04-05220400-R3M1

Razer Barracuda X Chroma Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.