Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Razer Barracuda X 2021 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Razer Barracuda X Quartz Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Kılınç Mobil

3.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 3880.00
Razer Barracuda X Mercury White Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 4.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4690.00
Barracuda X Mercury Beyaz Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 4.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4900
Razer Barracuda X Quartz Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Nepal Bilişim

5.334,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 5334.03
Razer Barracuda X Quartz Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı 6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6299.00
Razer Barracuda x - Kablosuz Çoklu Platform Oyun ve Mobil Kulaklık (Smartswitch Çift Kablosuz, Ergon - Çok Renkli

Satıcı: Toy Fox

8.180,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 8180.99
Razer Barracuda Kablosuz Oyun Kulaklığı Pembe Barracuda x Kulaklık

Satıcı: elektrobutik Laptopfırsatı

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 8999.00
Razer Barracuda X - Kablosuz Çoklu Platform Oyun Ve Mobil Kulaklık (Smartswitch Çift Kablosuz, Ergon

Satıcı: Elektrobutik/Laptopfırsatı

8.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 8999.10
RAZER Barracuda X Kablosuz Oyun ve Mobil Kulaklık (PC, PS4, PS5, Switch, Android, iOS) Quartz

Satıcı: ElektroButik (Laptopfırsatı)

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 9999.00
Razer Barracuda Kablosuz Oyun Kulaklığı Klasik Siyah Barracuda X Kulaklık

Satıcı: ylmzhome

26.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 26590.00

Razer Barracuda X 2021 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer Barracuda X 2021 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Süresi (Genel):
20 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer Barracuda X 2021 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Yok
• Diğer Kablosuz Türü USB Alıcı
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 20 saat
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Razer Barracuda X 2021 Kablosuz Kulaklık Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Enis A**** Profil Resmi

41 yorum

Enis A**** Böyle bir tutarsızlık olamaz. Daha 2 gün 1600 lira iken kurda hiçbir değişiklik yok. 2 katından fazla 4000 tl ye çıkıyor. Alınabilir fiyat performans ürünüydü. Üzücü fırsatçılığın üst noktası.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Oyun,Bilgi,Taktik Profil Resmi

8 yorum

Oyun,Bilgi,Taktik @Epey bu ürünün fiyat sırasında çıkan ilk 3 site ve 5. site 2021 versiyonu olan Razer (RZ04-03800100-R3M1) versiyonu. Diiğerleri RZ04-048 yazanlar 2022 versiyonu bluetoothlu versiyonu. Bu ürünü ayırırken 2021 ve 2022 yazıp yanına model numarası ile ayırmanızı tavsiye ederim. Linklerin güzel bir şekilde tekrar kontrol edilmesi şart. 2022 modelin farkı kullanım süresi 50 saat bluetooth 5.2 (yanlış görmediysem) ve bazı tasarım farklılıkları vb.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Bilgiler güncellenmiştir:
https://www.epey.com/kulaklik/karsilastir/764728-812655/razer-barracuda-x_razer-barracuda-x-2022/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.