Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Razer Blackshark V2 Pro Playstation Edition (2024) Siyah Rz04-04530500-R3G1 Satıcı: STARTGAME
7.662,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
1 7662.03
Razer Blackshark V2 Pro (2024) Siyah Wireless Kulaklık Mikrofonlu Oyun İçin Kullanım Özellikleri Type C RZ04-04530500-R3G1 - Antrasit
Satıcı: ZEYUN TİCARET | 30 yorum
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 9999.00
Razer C RZ04-04530600-R3G1 Blackshark V2 Pro (2024) Beyaz Kulaklık Wireless Mikrofonlu Oyun İçin Tasarlandı
Satıcı: MAVERAstore | 15 yorum
14.240,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 14240.00
Razer Blackshark V2 Pro (Playstation) - Ps5 İçin Kablosuz Konsol E-Spor Kulaklığı (Triforce 50Mm Sürücüler, Hyperspeed Wireless, Fps Ses
Satıcı: ylmzhome
28.131,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 28131.20
Razer Blackshark V2 Pro (Playstation) - Ps5 İçin Kablosuz Konsol E-Spor Kulaklığı (Triforce 50Mm Sürücüler, Hyperspeed Wireless, F
Satıcı: ylmzhome
28.131,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 28131.20
Razer Blackshark V2 Pro Playstation Edition (2024) Siyah Rz04-04530500-R3G1 Satıcı: Erenler Ticaret
29.341,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 29341.17
Xbox
7.254,00 TL
PlayStation
7.662,03 TL
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
VARYANT