Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Razer BlackShark V3 Pro PlayStation Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Razer BlackShark V3 Pro - Counter Strike 2 Dragon Lore Edition PS5 Uyumlu Virtual Surround Kablosuz Gaming Kulaklık 16.999,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 17009.01
Razer Blackshark V3 Pro Kablosuz Playstation Edition Siyah Gaming (Oyuncu) Kulaklığı 17.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 17699.00
Razer BlackShark V3 Pro – Counter Strike 2 Dragon Lore Edition PS5 Uyumlu Kablosuz Gaming Kulaklık

Satıcı: Betaplus

17.730,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 17730.63
Razer Blackshark V3 Pro Kablosuz Playstation Edition Siyah Kulaklık Anc RZ04-05400500-R3G1

Satıcı: incehesap

18.256,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 18256.42
Razer Blackshark V3 Pro – Counter Strike 2 Dragon Lore Edition Ps5 Uyumlu Virtual Surround Kablosuz Gaming Kulaklık

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

19.124,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 19124.10
Razer Blackshark V3 Pro Kablosuz Playstation Edition Siyah Kulaklık Anc RZ04-05400500-R3G1

Satıcı: MEDIAMARKT

19.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 19698.00
Razer Blackshark V3 Pro PS5 Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık Siyah 20.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 20099.00
RAZER Blackshark V3 Pro Kablosuz Playstation Edition Siyah Kulaklık Anc

Satıcı: MediaMarkt

20.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 20100.00
Razer Blackshark V3 Pro RZ04-05400500-R3G1Kablosuz Playstation Edition Kulaküstü Kulaklık siyah

Satıcı: mediamarkt

20.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 20100.00
Razer BlackShark V3 Pro Siyah PS5 Uyumlu Kablosuz Gaming Kulaklık (RZ04-05400100-R3M1) 20.810,29 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

10 20820.29
Razer BlackShark V3 Pro Beyaz PS5 Uyumlu Kablosuz Gaming Kulaklık (RZ04-05400200-R3M1) 20.810,29 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 20820.29
Razer Blackshark V3 Pro Kablosuz Playstation Edition Siyah Kulaklık Anc RZ04-05400500-R3G1

Satıcı: incehesap | 1 yorum

22.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 22179.00

Razer BlackShark V3 Pro PlayStation Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer BlackShark V3 Pro PlayStation Kablosuz Kulaklık Ürün Ailesi

Razer BlackShark V3 Pro (RZ04-05400100) Kablosuz Kulaklık PC 15.599,00 TL
Razer BlackShark V3 Pro PlayStation (RZ04-05400500-R3) Kablosuz Kulaklık PlayStation 16.999,01 TL

Razer BlackShark V3 Pro PlayStation Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Süresi (Genel):
70 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
12 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer BlackShark V3 Pro PlayStation Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Diğer Kablosuz Türü USB Alıcı
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 10 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 70 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 240 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 6 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları RZ04-05400600-R3

Razer BlackShark V3 Pro PlayStation Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.