Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Razer BlackShark V3 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Razer Blackshark V3 Rz04-05410100-R3m1 Siyah 7.1 Usb Kablolu/Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

6.230,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6230.10
Razer BlackShark V3 RZ04-05410100-R3M1 Siyah 7.1 USB Kablolu/Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

6.565,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 6565.02
Razer Blackshark V3 RZ04-05410100-R3M1 Siyah 7.1 USB Kablolu/kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 6699.00
Razer BlackShark V3-Kablosuz E-Spor Kulaklık-TriForce 50mm Sürücü-Çıkarılabilir Geniş Bant Mikrofon-THX Spatial Audio-Kablosuz 2,4 GHz & Bluetooth-FPS Profilleri-PC/Mac Beyaz Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

6.704,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 6714.43
Razer Blackshark V3 - Kablosuz E-Spor Kulaklık - Triforce 50Mm Sürücü - Çıkarılabilir Geniş Bant Mikrofon - Thx Spatial Audio - Kablosuz 2,4 Ghz & Bluetooth - Fps Profilleri - Pc/Mac Beyaz Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

6.839,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6839.10
Razer Blackshark V3 - Kablosuz E-Spor Kulaklık - Triforce 50MM Sürücü - Çıkarılabilir Geniş Bant Mikrofon - Thx Spatial Audio - Kablosuz 2,4 Ghz & Bluetooth - Fps Profilleri - Pc/mac Beyaz Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 7199.00
Razer Blackshark V3 Kablosuz Siyah Kulaklık RZ04-05410100-R3M1

Satıcı: Nethouse

8.520,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 8520.92
Razer Blackshark V3 Kablosuz Siyah Kulaklık Rz04-05410100-R3m1

Satıcı: NetHouse

8.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8790.00
Razer Blackshark V3 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Siyah 8.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 8859.00
Razer Blackshark V3 Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık Siyah 8.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 8949.00
Razer Blackshark V3 Kablosuz Siyah Kulaklık RZ04-05410100-R3M1 8.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8990.00
Razer Blackshark V3 Kablolu Gaming Kulak 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 8999.00
Razer Blackshark V3 Kablolu Siyah Kulaklık RZ04-05410100-R3M1

Satıcı: Nethouse

9.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 9290.00
Blackshark V3 Kablosuz Siyah Kulaklık RZ04-05410100-R3M1 9.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

14 9390.00
Razer Blackshark V3 Kablosuz Siyah Kulaklık RZ04-05410100-R3M1

Satıcı: Nethouse | 3 yorum

9.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 9890.00
Razer Blackshark V3 Kablosuz E-Spor Kulaklık Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

16 10799.00
Razer Blackshark V3 - Kablosuz E-Spor Kulaklık - Triforce 50MM Sürücü - Çıkarılabilir Geniş Bant Mik - Çok Renkli

Satıcı: teknolojikapinda

12.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

17 12900.00
Razer Blackshark V3 - Kablosuz E-Spor Kulaklık - Triforce 50Mm Sürücü - Çıkarılabilir Geniş Bant Mik

Satıcı: Toy Fox

16.469,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

18 16469.62
Razer Blackshark V3 Siyah

Satıcı: ylmzhome

18.313,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 18313.50

Razer BlackShark V3 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer BlackShark V3 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Süresi (Genel):
70 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
12 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer BlackShark V3 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Diğer Kablosuz Türü USB Alıcı
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 10 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 70 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 240 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 6 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları RZ04-05410400

Razer BlackShark V3 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.