Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var

Razer Hammerhead HyperSpeed PlayStation Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Razer Hammerhead HyperSpeed RZ12-03820300-R3G1 ANC TWS Gaming Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: KONSOL İSTASYONU

4.024,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 4024.53
Razer Hammerhead HyperSpeed RZ12-03820300-R3G1 ANC TWS Gaming Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: KONSOLTECH

4.121,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 4121.53
RAZER Hammerhead Hyperspeed Tws Rz12-03820300-r3g1

Satıcı: Nethouse

4.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 4290.00
RAZER Hammerhead Hyperspeed Tws Rz12-03820300-r3g1

Satıcı: Razer Shop

4.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 4390.00
Razer Hammerhaed Hyperspeed Tws Kulaklık RZ12-03820300-R3G1

Satıcı: Teknotopya | 7 yorum

4.479,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 4479.63
Razer Hammerhaed Hyperspeed Tws Kulaklık RZ12-03820300-R3G1

Satıcı: Nethouse | 7 yorum

4.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 4490.00
RAZER HAMMERHEAD HYPERSPEED TWS RZ12-03820300-R3G1 4.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4490.00
Razer Hammerhead Hyperspeed Tws Rz12-03820300-R3G1 Beyaz

Satıcı: Nethouse

4.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4690.00
Razer Hammerhead Hyperspeed TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 4999.00
Razer Hammerhead Hyperspeed TWS Rz12-03820300-r3g1 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 4999.00

Razer Hammerhead HyperSpeed PlayStation Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer Hammerhead HyperSpeed PlayStation Tam Kablosuz Kulaklık Ürün Ailesi

Razer Hammerhead HyperSpeed PlayStation (RZ12-03820300-R3G1) Tam Kablosuz Kulaklık PlayStation 4.024,53 TL
Razer Hammerhead HyperSpeed Xbox (RZ12-03820200-R3G1) Tam Kablosuz Kulaklık Xbox 6.949,00 TL

Razer Hammerhead HyperSpeed PlayStation Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Süresi (Genel):
6.5 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer Hammerhead HyperSpeed PlayStation Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Diğer Kablosuz Türü USB-C Alıcı
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 6.5 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 4 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 32.5 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Razer Hammerhead HyperSpeed PlayStation Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.