5.0 (1 oy) / 2 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Razer Kaira Pro Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Razer Kaira Pro For Xbox Kablosuz Beyaz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.679,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 4679.30
Razer Kaira Pro For Playstation Rgb Siyah Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.928,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 4928.10
Razer Kaira Pro for PlayStation RGB Siyah Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

4.934,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4934.96
Razer Kaira Pro For Playstation Rgb Siyah Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 5299.00
Razer Kaira Pro RZ04-03470100-R3M1 for Xbox kablosuz Siyah Gaming Kulaklık

Satıcı: GÖKTÜRKBİLGİSAYAR | 3 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 6499.00
Razer Kaira Pro PS5 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 7.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 7379.00
Razer Kaira Pro Hyperspeed Kablosuz Kulaklık Ps5 Için Rz04-04030200-R3G1

Satıcı: Pandora Ticaret

8.098,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 8098.53
Razer Kaira Pro Hyperspeed Kablosuz Kulaklık, Ps5

Satıcı: QUBIT

8.291,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 8291.00
RAZER Kaira Pro Hyperspeed Kablosuz Kulaklık, Ps5

Satıcı: DEVER

8.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 8329.00
Razer Kaira Pro Hyperspeed PlayStation Lisanslı Kablosuz Oyuncu Kulaklığı RZ04-04030200-R3G1

Satıcı: QUBİT

9.288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 9288.00
RAZER Kaira Pro Rz04-03470100-r3m1 For Xbox Kablosuz Siyah Gaming Kulaklık

Satıcı: Erenler Ticaret

22.672,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 22672.42
Razer Kaira Pro Xbox Kablosuz Oyun Kulaklığı Siyah Kaira Pro Xbox

Satıcı: ylmzhome

28.702,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 28702.20

Razer Kaira Pro Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer Kaira Pro Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
20 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer Kaira Pro Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 20 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 15 saat
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları RZ04-03470300-R3M1

Razer Kaira Pro Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mehmet A** Ç**** Profil Resmi

1 yorum

Mehmet A** Ç**** Merhaba. Ürünün resmi sayfasında ağırlık 330 g olarak belirtilmektedir. Saygılarımla ...
https://www.razer.com/console-headsets/Razer-Kaira-Pro/RZ04-03470100-R3U1
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.