Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Razer Kaira Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Razer Kaira HyperSpeed PS Edition Kablosuz Gaming Kulaklık

Satıcı: Overgame

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 4209
Razer Kaira Hyperspeed PlayStation Lisanslı Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Pandora Ticaret

4.315,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 4315.53
RAZER Kaira Hyperspeed PlayStation Lisanslı Kablosuz Oyuncu Kulaklığı ()

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

4.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 4329.00
Razer Kaira PS5 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 4.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 4329.00
Razer Kaira Hyperspeed PlayStation Lisanslı Kablosuz Oyuncu Kulaklığı RZ04-03980200-R3G1 - Siyah - Beyaz

Satıcı: Over Game | 21 yorum

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 4499.00
RAZER Kaira Hyperspeed PlayStation Lisanslı Kablosuz Oyuncu Kulaklığı ()

Satıcı: OverGame

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 4499.00
Razer Kaira Hyperspeed Ps Edition Kablosuz Gaming Kulaklık

Satıcı: Toy Fox

8.341,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 8341.02
Razer Kaira Hyperspeed Playstation Lisanslı Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Rz04-03980200-R3G1 Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8999.00
Razer Kaira - Xbox Series X İçin Kablosuz Oyun Kulaklıkları (Triforce Titanium 50Mm Sürücüler, Hyperclear Kardioid Mikrofon, Xbox Kablosuz, Windows Sonic) Cıva Beyazı

Satıcı: ylmzhome

16.878,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 16878.00
Razer Legendary Bundle Kaira Kablosuz Kulaklık ve Ps5 Dualsense Şarj Istasyonu RZ82-03980100-B3M1

Satıcı: MELİENTE | 55 yorum

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 17000.00

Razer Kaira Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer Kaira Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
15 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer Kaira Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Yok
• Diğer Kablosuz Türü USB Alıcı
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 15 saat
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Razer Kaira Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.