Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

Razer Kraken for Console Kablolu Kulaklık Fiyatları

Razer Kraken For Console Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı 1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1799.00
Razer Kraken For Console RZ04-02830500-R3M1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: 1teknosepeti

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1899.00
RAZER Kraken Konsol RZ04-02830500-R3M1

Satıcı: MAÇKA

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1999.00
Razer Kraken For Console Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı Kablolu Mikrofon ile Oyun İçin Tasarlandı

Satıcı: GÜMENEZ | 26 yorum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 2399.00
RAZER Kraken Konsol RZ04-02830500-R3M1

Satıcı: Next Shopping

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 2699.00
Razer Kraken Gaming Kulaklık Konsol 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3299.00
Razer Kraken Konsol Gaming Kablolu Kulaklık - Siyah 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 3299.00
Razer Kraken For Console RZ04-02830500-R3M1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: teknosa

3.674,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3674.78
Razer Kraken Mikrofonlu Stereo Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: Teknosa

3.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 3769.00
Razer Kraken Mikrofonlu Stereo Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: FırsatKurdu

3.839,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 3839.04
Razer Kraken For Console RZ04-02830500-R3M1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: FırsatKurdu

3.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 3879.03

Razer Kraken for Console Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer Kraken for Console Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
12 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer Kraken for Console Kablolu Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Razer Kraken for Console Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Razer Kraken for Console Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.