Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Razer Kraken Kitty V2 BT Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Razer Kraken Kitty V2 BT - Kitty Kulaklı Kablosuz Bluetooth RGB Kulaklık (Bluetooth 5.2, TriForce 40 mm Sürücüler, Entegre Işınlama Gürültü Önleyici Mikrofon, 40 Saate Kadar Pil Ömrü) Kuvars Pembe

Satıcı: Amazon.com.tr

4.219,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 4229.74
Razer Kraken Kitty V2 Bt - Kitty Kulaklı Kablosuz Bluetooth Rgb Kulaklık

Satıcı: Lumora Teknoloji

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 5499.00
Razer Kraken Kitty V2 BT - Oyun ve akış için Kitty Kulaklı Kablosuz Bluetooth RGB Kulaklık (325 g, TriForce 40 mm Sürücüler, Bluetooth 5.2, Gürültü Önleyici Mikrofonlar) Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

6.439,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 6449.08
Razer Kraken Kitty V2 Bluetooth Kulaklık Siyah RZ04-04860500-R3M1

Satıcı: Deppo Market

6.439,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 6439.08
RAZER Kraken Kitty V2 Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Nethouse

7.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7990.00
Razer Kraken Kitty V2 Bluetooth Kulaklık Siyah Rz04-04860500-R3m1

Satıcı: NetHouse

7.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 7990.00
RAZER Kraken Kitty V2 Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Razer Shop

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7999.00
Razer Kraken Kitty V2 Bluetooth Kulaklık Siyah RZ04-04860500-R3M1 8.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8190.00
Razer Kraken Kitty V2 Bluetooth Kulaklık Siyah RZ04-04860500-R3M1

Satıcı: Nethouse

8.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 8290.00
Razer Kraken Kitty V2 Bluetooth Kulaklık Beyaz RZ04-04860600-R3M1

Satıcı: Nethouse

8.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 8290.00
Kraken Kitty V2 Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Oyuncu Kulaklığı RZ04-04860600-R3M1 8.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 8400
Kraken Kitty V2 Siyah Kulak Üstü Bluetooth Oyuncu Kulaklığı RZ04-04860500-R3M1 8.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 8400
Razer Kraken Kitty V2 Bt - Kitty Kulaklı Kablosuz Bluetooth Rgb Kulaklık (Bluetooth 5.2, Triforce 40 - Çok Renkli

Satıcı: Toy Fox

8.640,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 8640.99
Razer Kraken Kitty V2 Bt - Parlayan Kedi Kulaklarına Sahip Kablosuz Bluetooth Rgb Oyun Kulaklığı (Oyun Modlu Bluetooth 5.2, Triforce 40Mm Sürücü) Quartz

Satıcı: ylmzhome

11.507,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

14 11507.20

Razer Kraken Kitty V2 BT Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer Kraken Kitty V2 BT Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
60 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer Kraken Kitty V2 BT Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 60 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 30 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları RZ04-04860500-R3M1 RZ04-04860600-R3M1

Razer Kraken Kitty V2 BT Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.