Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık Fiyatları

Razer Kraken V4 X Kablolu 7.1 Ses Sistemli Oyuncu Kulaklık RZ04-05180100-R3M1

Satıcı: Teknorya | 15 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2799.00
Razer Kraken V4 X - Kablolu PC Oyun Kulaklığı (TriForce 40mm Sürücüler, Geri Çekilebilir Kardioid Mikrofon, 7.1 Surround Ses, Chroma RGB, PC için - USB-C üzerinden konsol ve telefonlar) Siyah

Satıcı: Teknorya

2.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 2769
Razer Kraken V4 X Rz04-05180100-R3m1 Kablolu Siyah Gaming Kulaklık

Satıcı: TEKNORYA

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2899.00
Razer Kraken V4 X Kablolu 7.1 Ses Sistemli Oyuncu Kulaklık RZ04-05180100-R3M1

Satıcı: AYPA TEKNOLOJİ | 15 yorum

2.974,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2974.15
Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık (RZ04-05180100-R3M1)

Satıcı: Teknorya

3.005,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3005.91
Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık (RZ04-05180100-R3M1)

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

3.020,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 3020.82
Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık (Rz04-05180100-R3M1) Siyah

Satıcı: Teknorya

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3290.00
Razer Kraken V4 X Kablolu Oyuncu Kulaklığı - Siyah 3.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 3739.00
Razer Kraken V4 X Rz04-05180100-R3m1 Rgb 7.1 Type-C Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Hancell Teknoloji

3.757,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3757.20
Razer Kraken V4 X Rz04-05180100-r3m1 Kablolu Kulak Üstü Kulaklık 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 3799.00
Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık (RZ04-05180100-R3M1)

Satıcı: Deppo Market

4.510,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 4510.50
Razer Rz04-05180300-r3m1 Kraken V4 X Kablolu Kulaklık - Pokemon Kanto Starters Edition 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 6999.00
Razer Kraken V4 X Pokemon Edition Kablolu Usb Oyun Kulaklığı Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6999.00
Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık - Pokemon Kanto Starters Edition RZ04-05180300-R3M1

Satıcı: Teknosa

7.437,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 7437.22
Razer Kraken V4 X Pokémon Edition - Kablolu USB Oyun Kulaklığı - TriForce 40mm Sürücüler - Geri Çekilebilir Kardioid Mikrofon - Surround Ses - Chroma RGB - PC ve konsol için | Pokémon Kanto

Satıcı: Razer Shop

7.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

15 8000
Kraken V4 X Pokemon Kanto Starters Edition Kulak Üstü Kablolu Oyuncu Kulaklığı RZ04-05180300-R3M1 8.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

16 8400

Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Razer Kraken V4 X Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.