Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
RIVERSONG Air Fly L3 TWS Beyaz-EA227 BEYAZ Satıcı: Amazon.com.tr
591,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
1 601.44
Riversong Audio Airfly L3 ENC Beyaz
Satıcı: 4A TEKNOLOJİ GRUP | 3 yorum
679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
2 679.00
Riversong Audio Airfly L3 ENC Beyaz
Satıcı: My iletişim | 3 yorum
680,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
3 680.00
Riversong Audio Airfly L3 Beyaz Kablosuz Kulaklık Satıcı: Teknolom
919,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 919.08
RİVERSONG Audio Airfly L3 Enc Bluetooth Kulaklık Satıcı: TEKNOLOM
948,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 948.01
Riversong Audio Airfly L3 White Satıcı: Teknolom
999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
6 999.00
Riversong Audio Airfly L3 ENC Kulak İçi Kulaklık
999,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
7 1009
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER