Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

S-link AirLite X Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

S-LINK Lacivert ENC + Hibrit ANC Gürültü Engelleyici 6 Mikrofonlu TWS Kulaklık

Satıcı: Segment Store

1.113,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1113.46
S-LINK AirLite X Pro Siyah 6 Mikrofonlu ENC + Hybrid ANC Bluetooth V5.4 TWS Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Segment Store

1.127,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1127.87
S-Link Airlite x Pro Beyaz 6 Mikrofonlu Enc + Hybrid Anc Bluetooth V5.4 Tws Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: bykalite

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 1395.00
S-Link Airlite X Pro Siyah 6 Mikrofonlu Enc + Hybrid Anc Bluetooth V5.4 Tws Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: bykalite

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 1399.00
S-Link Airlite X Pro Lacivert 6 Mikrofonlu Enc + Hybrid Anc Bluetooth V5.4 Tws Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Smallman

1.479,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1479.50
S-Link Airlite X Pro Siyah 6 Mikrofonlu Enc + Hybrid Anc Bluetooth V5.4 Tws Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Smallman

1.486,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1486.10
S-link AirLite X Pro Lacivert 6 Mikrofonlu ENC + Hybrid ANC Bluetooth V5.4 TWS Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: SMALLMAN

1.514,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1514.11
S-link AirLite X Pro Siyah 6 Mikrofonlu ENC + Hybrid ANC Bluetooth V5.4 TWS Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: SMALLMAN

1.520,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1520.76
S-link AirLite X Pro Lacivert 6 Mikrofonlu ENC + Hybrid ANC Bluetooth V5.4 TWS Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Smallman

1.850,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1850.59
S-link AirLite X Pro Siyah 6 Mikrofonlu ENC + Hybrid ANC Bluetooth V5.4 TWS Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Smallman

1.858,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1858.58
S-link AirLite X Pro Lacivert 6 Mikrofonlu ENC + Hybrid ANC Bluetooth V5.4 TWS Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Harcabitmez

2.414,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 2424.37
S-link AirLite X Pro Siyah 6 Mikrofonlu ENC + Hybrid ANC Bluetooth V5.4 TWS Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Harcabitmez

2.426,03 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 2436.03

S-link AirLite X Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

S-link AirLite X Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Süresi (Genel):
5.5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

S-link AirLite X Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Özellikleri BLE EDR
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 22 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 60 dk
• Şarj Süresi (Kutu) 90 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 500 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

S-link AirLite X Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.