Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
60 saat
Şarj Tipi:
USB

S-link Doob Kablosuz Kulaklık Fiyatları

S-Link DOOB Beyaz Hybrid ANC Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Segment Store

1.098,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1098.00
S-LINK DOOB Siyah Hybrid ANC Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Segment Store

1.098,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1098.00
S-Link Doob Hybrid Anc Hi-Res Bluetooth Kablosuz Kulaklık - 60 Saat Kullanım Süresi - Lacivert

Satıcı: Segment Store | 12 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1299.00
S-Link Doob Hybrid Anc Hi-Res Bluetooth Kablosuz Kulaklık - 60 Saat Kullanım Süresi - Beyaz

Satıcı: Segment Store | 12 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1299.00
S-Link Doob Lacivert Hybrid Anc Bluetooth Kulaklık

Satıcı: OCCUSİS

1.890,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1890.10
S-Link Doob Lacivert Hybrid Anc Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Smallman

1.894,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1894.40
S-link DOOB Lacivert Hybrid ANC Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Occusis

2.072,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 2082.38
S-Link Doob Lacivert Hybrid Anc Bluetooth Kulaklık

Satıcı: pazareyle

2.194,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 2194.08
S-Link Doob Lacivert Hybrid Anc Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Pazareyle

2.298,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2298.44
S-LINK Doob Hybrid ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Lacivert

Satıcı: MEDIAMARKT

2.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2450.00
S-link Doob Hybrid ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Lacivert 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 2499.00
S-link Doob Hybrid ANC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 2499.00
S-link Doob Hybrid Anc Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: mediamarkt

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 2500.00
S-link Doob Hybrid Anc Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: mediamarkt

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 2500.00
S-link DOOB Lacivert Hybrid ANC Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Harcabitmez

2.912,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

15 2912.13
S-link DOOB Lacivert Hybrid ANC Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Harcabitmez

3.038,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 3038.75

S-link Doob Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

S-link Doob Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
60 saat
USB
Yüksek Frekans (Tiz):

S-link Doob Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 60 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 35 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

S-link Doob Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.