Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kablo Uzunluğu:

S-link SL-KU170 Kablolu Kulaklık Fiyatları

S-Link SL-KU170 Mikrofonlu Kulak içi Kulaklık

Satıcı: biotech

169,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 169.90
S-LINK SL-KU170 Mobil Telefon Uyumlu Kulak içi Beyaz Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Segment Store

159,63 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 169.63
S-Link SL-KU170 Mikrofonlu Kulak içi Kulaklık beyaz

Satıcı: herbirivar

206,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 206.97
S-link SL-KU170 Kulak İçi Beyaz Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: TELEKOM TEKNOLOJİ | 194 yorum

168,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 178
S-Link Sl-Ku170 Mobil Telefon Uyumlu Kulak İçi Beyaz Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Patygoteknoloji

146,30 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 156.3
Sl-Ku170 Mobil Telefon Uyumlu Kulak İçi Beyaz Mikrofonlu Kulaklık Cep Telefonu Kulaklığı

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

187,50 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 197.5
S-Link Sl-Ku170 Mobil Telefon Uyumlu Kulak İçi Beyaz Mikrofonlu Kulaklık Cep Telefonu Kulaklığı

Satıcı: pazareyle

236,57 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 246.57
S-LINK SL-KU170 Mobil Telefon Uyumlu Kulak içi Beyaz Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

258,07 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 268.07
S-Link Sl-Ku170 Mobil Telefon Uyumlu Kulak İçi Beyaz Mikrofonlu Kulaklık Cep Telefonu Kulaklığı

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

259,47 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 269.47
S-link SL-KU170 Mobil Telefon Uyumlu Kulak içi Beyaz Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: TEKNOMEDA

397,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 397.14

S-link SL-KU170 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

S-link SL-KU170 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

S-link SL-KU170 Kablolu Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kadir Profil Resmi

27 yorum

Kadir Bu kulaklıkta ses ayar tuşları göstermelik. Ses kontrol yok.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.