Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.1
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Şarj Tipi:

S-link Weber G10 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

S-Link Weber G10 Siyah Dokunmatik Gerçek Kablosuz Bluetooth V5.1 Tws Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: HPY STORE | 10 yorum

450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 450.00
S-Link Weber G10 Siyah Dokunmatik Gerçek Kablosuz Bluetooth V5.1 Tws Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Hepsiburada

612,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 612.33
S-LINK Weber G10 TWS Beyaz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Segment Store

618,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 618.72
S-Link Weber G10 Beyaz Dokunmatik Gerçek Kablosuz Bluetooth V5.1 Tws Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: AKKOZA İLETİŞİM | 10 yorum

639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 639.00
S-link Weber G10 Siyah Dokunmatik Gerçek Kablosuz Bluetooth V5.1 TWS Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: AK KOZA İLETİŞİM

736,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 736.00
S-link Weber G10 Siyah Dokunmatik Gerçek Kablosuz Bluetooth V5.1 TWS Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Patygoteknoloji

803,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 803.24
S-Link Weber G10 Wireless Bluetooth 5.1 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: herbirivar

810,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 810.52
S-Link Swapp S-Link Weber G10 TWS Bluetooth 5.1 Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Baykal İletişim

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 899.00
S-Link Weber G10 Wireless Bluetooth 5.1 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: onmarktr

974,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 974.72

S-link Weber G10 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

S-link Weber G10 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.1
Var

S-link Weber G10 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.1
• Çoklu Bağlantı Yok
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 17 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

S-link Weber G10 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.