Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Samsung EHS64 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Samsung Uyumlu EHS64AVFWE GH59 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: Mobil-club

299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 299.00
Samsung Uyumlu Kulak İçi Kulaklık 3.5 Mm Jack Girişli Ehs64 Sa-610 beyaz

Satıcı: Mobil-club

299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 299.00
SAMSUNG KULAKLIK  EHS64 Kulak içi Kulaklık

Satıcı: CornerStone

331,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 331.55
SAMSUNG KULAKLIK  EHS64 Kulak içi Kulaklık

Satıcı: CornerStone

331,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 331.55
Samsung EHS64AVFWE GH59-11720A Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Asia Teknoloji

454,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 454.54
Samsung Ehs64avfwe Gh59-11720A Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Senal Store

471,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 471.40
Samsung Ehs64avfwe Gh59-11720A Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: Senal Store

471,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 471.40
Samsung EHS64AVFWE GH59-11720A Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: SenalStore

512,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 512.43
Senal Store Samsung Kulaklık  EHS64 Kulak Içi Kulaklık - Beyaz

Satıcı: senalstoree | 1 yorum

544,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 544.99
Senal Store Samsung Samsung EHS64AVFWE GH59-11720A Kulak Içi Kulaklık

Satıcı: senalstoree | 1 yorum

556,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 556.99

Samsung EHS64 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Samsung EHS64 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
20 Hz

Samsung EHS64 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Samsung EHS64 Kablolu Kulaklık Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yasin p** Profil Resmi

1 yorum

Yasin p** bu kulaklıktan kullanıyorum.bugün silikonu düşüp kayboldu.yenisi almam lazım fakat,kaç mm olduğunu (ölçülerini) bilmiyorum bir fikriniz var mıdır?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Abdul S**** S****** Profil Resmi

35 yorum

Abdul S**** S****** Epey birinci fotoğraftaki ürün EHS64 değil HS330 yanlış koymuşsunuz lütfen düzeltin
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.