Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
100 Hz

SBS Brush Kablolu Kulaklık Fiyatları

Sbs 61244 Teearpaıntw Brush 3,5 Mm Jacklı Mikrofonlu Kulaklık Beyaz

Satıcı: Nice Teknoloji

106,90 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 116.9
SBS Brush Stereo Kulaklık Seti Renkli Tüpte Ambalajlı, 3,5 mm Jak Kablosu, Entegre Mikrofon, Cevap Düğmesi, Kırmızı

Satıcı: Nice Teknoloji

199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 209
Sbs 61268 Teearpaıntr Brush Mikrafonlu 3,5 Jack'lı Mikrafonlu Kulaklık Kırmızı

Satıcı: BAYKUŞ POSTASI

175,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 185
SBS Brush Stereo Kulaklık Renkli Tüp, 3,5 mm Jak Kablosu Entegre Mikrofon, Cevap Düğmesi, Beyaz

Satıcı: Nice Teknoloji

229,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 239
SBS TEEARPAINTW Brush Mikrafonlu 3,5mm Jack'lı Beyaz Mikrafonlu Kulaklık

Satıcı: Nice Teknoloji

229,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 239
Sbs 61244 Teearpaıntw Brush 3,5 Mm Jack'Lı Mikrofonlu Kulaklık Beyaz

Satıcı: Nice Teknoloji

206,10 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 216.1
Sbs 13052 Teınearyl Brush Mikrofonlu 3,5 Mm Jacklı Beyaz Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Nice Teknoloji

179,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 189.1
Sbs 15537 Teearpaıntb Brush Mikrofonlu 3,5 mm Jack'lı Mavi Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Gani teknoloji

229,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 239
SBS 61268 TEEARPAINTR BRUSH MİKRAFONLU 3,5 JACK'LI MİKRAFONLU KULAKLIK KIRMIZI

Satıcı: Nice Teknoloji

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 359.10
SBS 61268 Teearpaıntr Brush Mikrafonlu 3,5 Jack'lı Mikrafonlu Kulaklık Kırmızı

Satıcı: Nice Teknoloji

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 399.00

SBS Brush Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

SBS Brush Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
100 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

SBS Brush Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

SBS Brush Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.