Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SBS S.p.a. TEINEARBL Stereo Kulak İçi Kulaklık Jack 3,5 mm Bağlantı Anahtarı ile Mobil Telefonlar için Mavi Satıcı: Nice Teknoloji
199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 209
SBS Kulakiçi Kulaklık Siyah Satıcı: Nice Teknoloji
229,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 239
Sbs-13069 Teınearbl Mavi Kulaklık ( İtalyan Sbs Kalitesi! - Stereo Kulak İçi Kulaklık ) Satıcı: Nice Teknoloji
206,10 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 216.1
Sbs 13069 Teınearbl 3.5 Mm Jacklı Stereo Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Mavi
Satıcı: Nice Teknoloji
179,10 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 189.1
Sbs 08799 Teinearkl 3,5 mm Jak'lı Siyah Stereo Mikrofonlu Kulaklık
Satıcı: Gani teknoloji | 2 yorum
229,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 239
SBS Kulakiçi Kulaklık Siyah Satıcı: Gani Teknoloji
299,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 309
SBS 08799 Teinearkl 3,5 MM Jak'lı Siyah Stereo Mikrofonlu Kulaklık Satıcı: Nice Teknoloji
359,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 359.10
Sbs 08799 Teinearkl 3,5 Mm Jaklı Siyah Stereo Mikrofonlu Kulaklık
Satıcı: Nice Teknoloji
359,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 359.10
SBS Kulakiçi Kulaklık Siyah Satıcı: Nice Teknoloji
399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
9 399.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER