Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Sennheiser Accentum Plus Kablosuz Kulaklık Fiyatları

SENNHEISER ACCENTUM Plus Wireless, Hibrit Adaptif ANC, Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 10009
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless - Bluetooth 5.2, Hibrit Adaptif ANC, 50 Saat Pil Ömrü, aptX Adapti

Satıcı: hifilife

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 12999.00
Sennheıser Accentum Plus Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: teknostoree

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 14999.00
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless - Bluetooth 5.2, Hibrit Adaptif ANC, 50 Saat Pil Ömrü, aptX Adaptive Desteği, Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Siyah

Satıcı: Teknostoree | 19 yorum

15.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 15250.00
Sennheiser Accentum Plus Wireless Kablosuz Beyaz Kulak Üstü Kulaklık 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15999.00
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless - Bluetooth 5.2, Hibrit Adaptif ANC, 50 Saat Pil Ömrü, aptX Adaptive Desteği, Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Beyaz

Satıcı: hifilife

16.339,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 16339.05
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless - Bluetooth 5.2, Hibrit Adaptif ANC, 50 Saat Pil Ömrü, aptX Adaptive Desteği, Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Beyaz

Satıcı: Hifilife | 5 yorum

17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 17199.00
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless - Bluetooth 5.2, Hibrit Adaptif ANC, 50 Saat Pil Ömrü, aptX Adapti

Satıcı: Sennheiser Türkiye

17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 17199.00
Accentum Plus Wireless Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 17209
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 17199.00
Sennheiser Accentum Plus Wireless, Hibrit Adaptif Anc, Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Toy Fox

18.179,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 18179.09
SENNHEISER Accentum Plus Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: NJOY ONLİNE

20.122,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 20122.83
Sennheiser Accentum Plus Wireless - Bluetooth 5.2, Hibrit Adaptif Anc, 50 Saat Pil Ömrü, Aptx Adaptive Desteği, Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Beyaz

Satıcı: ylmzhome

24.418,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 24418.00
Sennheiser Accentum Plus Beyaz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Erenler Ticaret

27.571,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

14 27571.85
Sennheiser Accentum Plus Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık - Hızlı Şarj İşlevi, 50 Saat Pil Ömrü, Uyarlanabilir Hibrit Anc, Seyahat, Okul İçin Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, Beyaz

Satıcı: ylmzhome

27.721,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 27721.70

Sennheiser Accentum Plus Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Sennheiser Accentum Plus Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Süresi (Genel):
50 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
10 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Sennheiser Accentum Plus Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Bluetooth Özellikleri AAC Qualcomm aptX Adaptive SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 50 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 210 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 5 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Sennheiser Accentum Plus Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.