Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sennheiser Cx 350Bt Boyun Bantlı Kablosuz Kulaklık, Beyaz, Kulak İçi
Satıcı: ylmzhome
13.418,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 13418.50
Sennheiser Cx 350Bt Kablosuz Boyun Bantlı Kulaklık, Siyah
Satıcı: ylmzhome
13.418,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 13418.50
Sennheiser CX 350 Kulak İçi Kulaklık Siyah
Satıcı: koçlar grup ticaret | 9 yorum
16.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 16400.00
Sennheiser CX 350BT Kablosuz Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Beyaz
Satıcı: koçlar grup ticaret | 3 yorum
20.283,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 20283.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER