Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kablo Uzunluğu:

Sennheiser HD 569 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Sennheiser HD 569 Kulak Üstü High End Kulaklık - Siyah

Satıcı: Sennheiser Türkiye | 9 yorum

8.799,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 8799.12
Sennheiser HD 569 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Betaplus

9.309,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 9309.48
Sennheiser HD 569 High-End Kulak Üstü Kulaklık 9.402,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9412.3
Sennheiser HD 569 High-End Kulak Üstü Kulaklık 9.402,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9412.3
Sennheiser HD 569 Arka Tarafı Kapalı Kulak İçi Kulaklık, Siyah

Satıcı: Hifilife

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 10009
Sennheiser HD 569 Arka Tarafı Kapalı Kulak İçi Kulaklık, Siyah

Satıcı: Sennheiser Türkiye

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 10009
HD 569 Kulak Üstü Kulaklık 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9999.00
Sennheiser HD 569 Kulaklık 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 9999.00
Sennheiser HD 569 Hi Fi Kulaklık

Satıcı: Betaplus

10.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 10739.00
Sennheiser Hd 569 Kapalı Geri Döndü

Satıcı: ylmzhome

18.142,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 18142.50
Sennheiser Hd 569 Arkası Kapalı Kulak Çevresi Kulaklık, Siyah

Satıcı: ylmzhome

20.756,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 20756.50

Sennheiser HD 569 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Sennheiser HD 569 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
Düşük Frekans (Bas):
10 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Sennheiser HD 569 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Sennheiser HD 569 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.