Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Yok
Kumanda:
Yok
Sürücü Çapı:

Sennheiser IE 800 S Kablolu Kulaklık Fiyatları

Sennheiser IE 800 S Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Sennheiser IE 800 S Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

Sennheiser IE 800 Kablolu Kulaklık 125 dB 64.524,00 TL
Sennheiser IE 800 S Kablolu Kulaklık 125 dB 80.656,00 TL

Sennheiser IE 800 S Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Düşük Frekans (Bas):
5 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Sennheiser IE 800 S Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Sennheiser IE 800 S Kablolu Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Barış G**** Profil Resmi

12 yorum

Barış G**** ben bir kulaklığa 6800₺ veriyorsam mutlaka kulaklık ararım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 yıl önce
Barış G**** Profil Resmi

12 yorum

Barış G**** mikrofon*
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.