Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sennheiser Momentum 2.0 Kulak Üstü Kulaklık (Apple İos İçin Uygun) Fildişi
Satıcı: ylmzhome
26.972,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
1 26972.50
Sennheiser Momentum 2.0 Kulak Üstü Kulaklık (Apple İos İçin Uygun) Kahverengi
Satıcı: ylmzhome
26.972,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
2 26972.50
Sennheiser Momentum 2.0 Apple Cihazları Için - Black
Satıcı: koçlar grup ticaret
41.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 41959.00
Sennheiser MOMENTUM 2 i Siyah Apple Uyumlu Kulak Çevreleyen Kulaklık
Satıcı: koçlar grup ticaret | 2 yorum
44.038,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 44038.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER