Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Diğer Kablosuz Türü:
NFC
Kullanım Mesafesi:

Sennheiser Momentum In-Ear Wireless Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Sennheiser Momentum Sport Bluetooth 5.2, Adaptif ANC, Kalp Atış ve Vücut Sıcaklığı Sensörü, 10mm Sürücü, IP55 Suya ve Toza Dayanıklı, 24 Saat Pil Ömrü, Kablosuz Kulak İçi Spor Kulaklık – Yeşil

Satıcı: ahsenim online | 10 yorum

16.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 16299.00
Sennheiser Momentum Sport Bluetooth 5.2, Adaptif ANC, Kalp Atış ve Vücut Sıcaklığı Sensörü, 10mm Sürücü, IP55 Suya ve Toza Dayanıklı, 24 Saat Pil Ömrü, Kablosuz Kulak İçi Spor Kulaklık – Yeşil

Satıcı: pandorra teknoloji | 10 yorum

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 16499.00
Sennheiser Momentum Sport Bluetooth 5.2, Adaptif ANC, Kalp Atış ve Vücut Sıcaklığı Sensörü, 10mm Sürücü, IP55 Suya ve Toza Dayanıklı, 24 Saat Pil Ömrü, Kablosuz Kulak İçi Spor Kulaklık – Siyah

Satıcı: hifilife

18.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 18999.05
Sennheiser Momentum Sport Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Yeşil 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 19999.00
Momentum Sport Siyah Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20009
Sennheiser Momentum Sport Kablosuz Kulak İçi Kulaklık 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 19999.00
Sennheiser Hd1 In-Ear Kablosuz Kulaklıklar, Bluetooth 4.1 İle Qualcomm Apt-X Ve Aac, Nfc Bir Dokunuş Çiftliği, 10 Saat Pil Hayatı, 1.5 Saat Hızlı Usb Şarj, Çok Bağlantı 2 Cihazlara

Satıcı: ylmzhome

23.538,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 23538.10
Sennheiser Momentum Sport Bluetooth 5.2, Adaptif Anc, Kalp Atış Ve Vücut Sıcaklığı Sensörü, 10Mm Sürücü, Ip55 Suya Ve Toza Dayanıklı, 24 Saat Pil Ömrü, Kablosuz Kulak İçi Spor Kulaklık – Yeşil

Satıcı: ylmzhome

23.906,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 23906.80

Sennheiser Momentum In-Ear Wireless Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Sennheiser Momentum In-Ear Wireless Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
NFC
Kullanım Süresi (Genel):
10 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
15 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Sennheiser Momentum In-Ear Wireless Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Diğer Kablosuz Türü NFC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 10 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 90 dk

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Sennheiser Momentum In-Ear Wireless Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.