Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sennheiser PXC 550-II Wireless ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı Satıcı: EMPEROR
21.326,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 21326.00
Sennheiser Pxc 550-Iı Wireless Anc Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: Emperor
21.755,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 21755.00
Sennheiser PXC 550-II Wireless ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı Satıcı: Emperor
22.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 22900.00
Sponsorlu
Sennheiser PXC 550-II Wireless Kulaklık
Satıcı: Caretta Teknoloji | 35 yorum
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 29999.00
Sennheiser Pxc 550-Iı Wireless Anc Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
Satıcı: ASEL
29.970,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 29970.00
Sennheiser PXC 550-II Wireless Kulaklık
Satıcı: MAVERAstore | 35 yorum
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 34999.00
Sennheiser Pxc 550-ıı Wireless Anc Seyahat Kulaklığı Satıcı: ERNPAZAR
35.040,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 35040.00
Sennheiser Pxc 550-Iı Alexa, Gürültü Engelleme Ve Akıllı Duraklatma İşlevine Sahip Kablosuz Kulaklık - Siyah
Satıcı: ylmzhome
40.514,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 40514.50
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER