Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Shaza Air7 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

shaza Air7 Gürültü Azaltma Enc 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Tws Kulaklık Beyaz

Satıcı: Revo Teknoloji

586,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 586.36
shaza Air7 Gürültü Azaltma Enc 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Tws Kulaklık Siyah

Satıcı: Revo Teknoloji

597,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 597.42
SHAZA Air7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 TWS Kulaklık Siyah

Satıcı: Revo Teknoloji

636,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 636.02
SHAZA Air7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 TWS Kulaklık Beyaz

Satıcı: Revo Teknoloji

636,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 636.02
Shaza Air7 Gürültü Azaltma Enc 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Tws Kulaklık Siyah

Satıcı: Revo Teknoloji

646,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 646.60
Shaza Air7 Gürültü Azaltma Enc 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Tws Kulaklık Beyaz

Satıcı: Revo Teknoloji

646,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 646.60
Shaza Air7 TWS Bluetooth 5.3 ENC 4 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: revoteknoloji | 31 yorum

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 649.00
Shaza Air7 TWS Bluetooth 5.3 ENC 4 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: revoteknoloji

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 649.00
SHAZA Air7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 TWS Kulaklık Beyaz

Satıcı: Revo Teknoloji

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 649.00
SHAZA Air7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 TWS Kulaklık Siyah

Satıcı: Revo Teknoloji

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 649.00
Shaza Air7 Bluetooth Kulaklık Pembe

Satıcı: Hepsiburada | 1673 yorum

649,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 649.01
Shaza Air7 TWS Kulaklık Beyaz Aktif Gürültü Önleme Özellikli 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3

Satıcı: Hepsiburada | 1673 yorum

649,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 649.01
Shaza Air7 Gürültü Azaltma Enc 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Tws Kulaklık (Siyah)

Satıcı: REVO TEKNOLOJİ

809,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 819.1
Shaza Air7 Gürültü Azaltma Enc 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Tws Kulaklık (Beyaz)

Satıcı: REVO TEKNOLOJİ

809,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 819.1
Shaza Air7 Gürültü Azaltma Enc 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Tws Kulaklık Siyah

Satıcı: SPEED GLOBAL LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş.

899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 899.90
Shaza Air7 Gürültü Azaltma Enc 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Tws Kulaklık Beyaz

899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

16 899.90
Shaza Air 7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu TWS Siyah Bluetooth Kulaklık 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 909
Shaza Air 7 Gürültü Azaltma ENC 4 Mikrofonlu TWS Beyaz Bluetooth Kulaklık 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 909

Shaza Air7 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Shaza Air7 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
180 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Shaza Air7 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP HSP
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 180 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Shaza Air7 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.