Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
180 saat

Shaza Air8 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Shaza Air8 Bluetooth Kulaklık Beyaz (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 844,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 854.35
SHAZA Air8 Plus Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Revo Teknoloji

979,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 979.02
SHAZA Air8 Plus Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Revo Teknoloji

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 999.00
Shaza Air8 4 Mikrofonlu ENC 400 mAh TWS Silikonlu Beyaz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1309
Shaza Air8 Siyah Bluetooth Kulaklık 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1309
Shaza Air8 Plus Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: TeknoAksesuar

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

6 1500.00
Shaza Air8 Plus Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: TeknoAksesuar

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 1500.00
Shaza Air8 4 Mikrofonlu ENC 400 mAh TWS Silikonlu Bluetooth Kulakiçi Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknosa

1.567,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 1567.02
shaza Air8 Plus Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Revo Teknoloji

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1599.00
shaza Air8 Plus Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Revo Teknoloji

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1599.00
Shaza Air8 Enc Tws Silikonlu Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: teknosa

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1599.00
Shaza Air8 Enc Tws Silikonlu Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 1599.00
SHAZA Air8 Plus Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: teknoaksesuar

1.754,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 1754.20
Shaza Air8 Plus Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Elektro Sepeti

2.009,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2009.90
Shaza Air8 Plus Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Elektro Sepeti

2.009,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2009.90
Shaza Air 8 Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Mir Bilişim - ÖMER FARUK YILDIZ

2.498,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 2498.99

Shaza Air8 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Shaza Air8 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
5 saat
180 saat
Şarj Tipi:

Shaza Air8 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Yonga Seti JL 7003D4
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 180 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 350 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Shaza Air8 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.