Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Shokz OpenFit Air Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Shokz Openfit Air Siyah Tws Kulak Içi Bluetooth Kulaklık 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 6499.00
Shokz Openfit Air Beyaz Tws Kulak Içi Bluetooth Kulaklık 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 6499.00
Shokz OpenFit Air Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Pembe 7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 7399.00
Shokz OpenFit Air Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Beyaz 7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 7399.00
Shokz Openfit Air Kemikten Iletimli Kablosuz Kulaklık Siyah

Satıcı: MediaMarkt

7.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7400.00
Shokz Openfit Air Kemikten İletimli Kablosuz Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: mediamarkt

7.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 7400.00
Shokz Openfit Air Kemikten İletimli Kablosuz Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: mediamarkt

7.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 7400.00
Shokz OpenFit Air Bluetooth 5.2, Açık Kulak Tasarımı, IP54 Suya Dayanıklı, 28 Saat Pil Ömrü, True Wireless Kablosuz Kulak İçi Kulaklık – Beyaz

Satıcı: SAYTEKTEKNOLOJİ | 4 yorum

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 7599.00
Shokz OpenFit Air Bluetooth 5.2, Açık Kulak Tasarımı, IP54 Suya Dayanıklı, 28 Saat Pil Ömrü, True Wireless Kablosuz Kulak İçi Kulaklık – Pembe

Satıcı: Amazon.com.tr

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 8509
Shokz OpenFit Air Bluetooth 5.2, Açık Kulak Tasarımı, IP54 Suya Dayanıklı, 28 Saat Pil Ömrü, True Wireless Kablosuz Kulak İçi Kulaklık – Siyah

Satıcı: Teknosa | 8 yorum

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 8499.00
Shokz OpenFit Air Siyah 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 8499.00
Shokz OpenFit Air Beyaz Bluetooth Kulaklık 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 8499.00
Shokz OpenFit Air True Wireless Kulaklık - Siyah

Satıcı: hifilife

8.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 8549.05
Shokz OpenFit Air True Wireless Kulaklık - Beyaz

Satıcı: hifilife

8.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 8549.05
OpenFit Air True Siyah Wireless Kulak İçi Kulaklık 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 8999.00
OpenFit Air True Beyaz Kulak İçi Wireless Kulaklık 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 9009

Shokz OpenFit Air Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Shokz OpenFit Air Tam Kablosuz Kulaklık Ürün Ailesi

Shokz OpenFit Air Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
720 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
50 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Shokz OpenFit Air Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 28 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 720 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 600 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Shokz OpenFit Air Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.