Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:

Shokz OpenRun Pro 2 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Shokz OpenRun Pro 2 Kemikten İletimli Kablosuz Kulaklık Turuncu 15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 15499.00
Shokz OpenRun Pro 2 Kemikten İletimli Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah 15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 15499.00
Shokz Open Run Pro2 Turuncu 15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 15499.00
Shokz Openrun Pro 2 Turuncu

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 15499.00
Shokz Openrun Pro 2 Siyah

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 15499.00
Shokz OpenRun Pro 2 Kemik İletimli Bluetooth Kulaklık Standart Beden - Turuncu

Satıcı: hifilife

16.149,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 16149.05
Shokz OpenRun Pro 2 Bluetooth 5.3, Kemik İletim Teknolojisi, IP55 Suya Dayanıklı, 12 Saat Pil Ömrü, Açık Kulak Tasarımlı Kablosuz Spor Kulaklık – Turuncu (Standart Beden)

Satıcı: Hifilife | 12 yorum

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 16999.00
Shokz OpenRun Pro 2 Bluetooth 5.3, Kemik İletim Teknolojisi, IP55 Suya Dayanıklı, 12 Saat Pil Ömrü, Açık Kulak Tasarımlı Kablosuz Spor Kulaklık – Turuncu (Standart Beden)

Satıcı: Shokz Türkiye | 12 yorum

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 16999.00
OpenRun Pro 2 Standart Beden Turuncu Kemik İletimli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 17009
OpenRun Pro 2 Kipchoge Edition Kemik İletimli Kulak Üstü Boyun Bantlı Bluetooth Kulaklık 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17009
Shokz OpenRun Pro 2 Bluetooth 5.3, Kemik İletimli, IP55, 12 Saat Pil, Kablosuz Spor Kulaklık 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 16999.00

Shokz OpenRun Pro 2 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Shokz OpenRun Pro 2 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
12 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Shokz OpenRun Pro 2 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 12 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2.5 sa
• Batarya (Kulaklık) 150 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Shokz OpenRun Pro 2 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.