Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.1
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:

Shokz OpenRun Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Shokz OpenRun Mini Kemikten İletimli Kablosuz Kulaklık Mavi 8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 8599.00
Shokz OpenRun Kemikten İletimli Kablosuz Kulaklık Kırmızı 8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 8599.00
Shokz OpenRun Kemik İletimli Kırmızı Bluetooth Kulaklık 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9999.00
Shokz OpenRun Kemik İletimli Mavi Bluetooth Kulaklık 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9999.00
Shokz OpenRun Bluetooth 5.1, Kemik İletim Teknolojisi, IP67 Suya ve Toza Dayanıklı, 8 Saat Pil Ömrü, Açık Kulak Tasarımlı Kablosuz Spor Kulaklık – Kırmızı (Standart Beden)

Satıcı: Njoy Online | 1 yorum

10.060,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 10060.83
Shokz OpenRun Bluetooth 5.1, Kemik İletim Teknolojisi, IP67 Suya ve Toza Dayanıklı, 8 Saat Pil Ömrü, Açık Kulak Tasarımlı Kablosuz Spor Kulaklık – Mavi (Standart Beden)

Satıcı: Njoy Online

10.060,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 10060.83
Shokz Openrun Bluetooth 5.1, Kemik İletim Teknolojisi, Ip67 Suya Ve Toza Dayanıklı, 8 Saat Pil Ömrü, Açık Kulak Tasarımlı Kablosuz Spor Kulaklık – Mavi (Mini Beden)

Satıcı: ylmzhome

14.243,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14243.00
Shokz Openrun Bluetooth 5.1, Kemik İletim Teknolojisi, Ip67 Suya Ve Toza Dayanıklı, 8 Saat Pil Ömrü, Açık Kulak Tasarımlı Kablosuz Spor Kulaklık – Siyah (Mini Beden)

Satıcı: ylmzhome

18.719,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 18719.70

Shokz OpenRun Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Shokz OpenRun Kablosuz Kulaklık Ürün Ailesi

Shokz OpenRun Kablosuz Kulaklık 8 saat 8.599,00 TL
Shokz OpenRun Pro Kablosuz Kulaklık 10 saat 10.649,00 TL

Shokz OpenRun Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.1
Var
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
240 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Shokz OpenRun Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.1
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP HSP
• Bluetooth Özellikleri SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 240 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1.5 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AS802205 AS802365 AS802990 AS802REE

Shokz OpenRun Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Shokz OpenRun Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.