Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Simex Ios Android Uyumlu Stereo Bluetooth Kulak Içi Kulaklık 38 Saat Kullanım V5.4 Electra Siyah
Satıcı: Jopus
828,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
1 828.99
Simex Kulak İçi TWS Bluetooth Kulaklık Electra Beyaz, 10864 Satıcı: Simkon İletişim
828,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
2 838.99
Simex İOS Android Uyumlu Stereo Bluetooth Kulak İçi Kulaklık 38 Saat Kullanım V5.4 Electra Beyaz
Satıcı: Jopus
828,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 828.99
Simex İOS Android Uyumlu Stereo Bluetooth Kulak İçi Kulaklık 38 Saat Kullanım V5.4 Electra Siyah Satıcı: Jopus
899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 899.00
Simex İOS Android Uyumlu Stereo Bluetooth Kulak İçi Kulaklık 38 Saat Kullanım V5.4 Electra Beyaz Satıcı: Jopus
899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 899.00
Simex Electra 38 Saat Kullanım Tws Bluetooth Earphone
Satıcı: Tekno Power
1.129,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
6 1129.40
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER