Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Simex Anc (Aktif Gürültü Engelleme) Özellikli Stereo Ses Tws Bluetooth Kulaklık Elevado
Satıcı: Jopus
1.259,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 1259.10
Elevado Tws Uyumlu Bluetooth Kulaklık
Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA
1.341,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 1341.00
Simex Elevado TWS Uyumlu Bluetooth Kulaklık Satıcı: Teknoloji Burda
1.370,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 1370.80
Simex iOS Android Uyumlu 5.3 Bluetooth Kulakiçi Kulaklık ENC Gürültü Engelleme Oyun Modlu Lacivert, 057540 Satıcı: Simkon İletişim
1.398,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 1408.99
Simex Ios Android Uyumlu - 5.3 Bluetooth Kulakiçi Kulaklık -Enc Gürültü Engelleme Oyun Modlu Beyaz Elevado
Satıcı: Jopus | 1 yorum
1.398,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
5 1398.99
Simex iOS Android Uyumlu - 5.3 Bluetooth Kulakiçi Kulaklık -ENC Gürültü Engelleme, Oyun Modlu Lacivert Satıcı: Jopus
1.398,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
6 1398.99
Simex iOS Android Uyumlu - 5.3 Bluetooth Kulakiçi Kulaklık -ENC Gürültü Engelleme Oyun Modlu Beyaz Elevado Satıcı: Jopus
1.398,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
7 1398.99
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER