Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Simex SPD-04 Bombastic Kablolu Kulaklık Fiyatları

Simex 3,5Mm Silikonlu Mikrofonlu Kulaklık Universal Spd-04 Bombastic

Satıcı: Jopus

270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 270.00
Bombastic Kulakiçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Simkon İletişim

299,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 sn önce

2 309.99
Simex 3,5mm Silikonlu Mikrofonlu Kulaklık Universal SPD-04 Bombastic

Satıcı: JOPUS

275,99 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 285.99
Simex Mikrofonlu Kulaklik 3,5 Universal SPD-04 Bombastic Gri Beyaz

Satıcı: JOPUS

288,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 298
Simex Mikrofonlu Kulaklik 3,5 Universal SPD-04 Bombastic Kirmizi Siyah

Satıcı: Aksesuar Adası

334,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 344.9
Simex 3.5 mm Jack Kablolu Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık - Yüksek Bas Günlük Kullanım Spd-04 Gri/Beyaz

Satıcı: Jopus

299,99 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 309.99
Simex iPhone 17-16-15 Serileri Uyumlu Tak Çalıştır - iPhone Samsung Redmi Type-C Kablolu Kulaklık Spd-04 - Beyaz - Gri

Satıcı: Jopus

349,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 349.99
Simex İphone 17-16-15 Serileri Uyumlu TAK ÇALIŞTIR - İphone Samsung Redmi Type-C Kablolu Kulaklık SPD-04

Satıcı: Jopus

349,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 349.99
Simex Mikrofonlu Kulaklik 3,5 Universal SPD-04 Bombastic Kirmizi Siyah

Satıcı: AksesuarAdası

354,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 354.11
Simex iPhone 7-8-X-11-12-13-14 Serileri Uyumlu Tak Çalıştır Iphone Kablolu Mikrofonlu Kulaklık Spd-04 - Beyaz - Gri

Satıcı: Jopus

368,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 368.99

Simex SPD-04 Bombastic Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Simex SPD-04 Bombastic Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Simex SPD-04 Bombastic Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.