Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Skullcandy Crusher 540 Active Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Concrete S6Evw-T993

Satıcı: MOBİLOOM

11.039,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 11039.08
Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Concrete S6evw-T993

Satıcı: Mobiloomm

11.039,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 11039.10
Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Forest S6Evw-T016

Satıcı: MOBİLOOM

11.499,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 11499.08
Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Smoke S6evw-T013

Satıcı: Mobiloomm

11.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 11499.10
Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Soft

Satıcı: Mobiloom

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 11999.00
Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Forest

Satıcı: Mobiloom

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 11999.00
Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Smoke S6EVW-T013

Satıcı: Mobiloom

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 11999.00
Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Soft S6EVW-T005

Satıcı: Mobiloom

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 sn önce

8 13009
Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Concrete S6EVW-T993 - Beyaz

Satıcı: Mobiloom

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 12999.00
Skullcandy Crusher 540 Active Bluetooth Kulaklık Soft S6EVW-T005

Satıcı: Mobiloom | 1 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 12999.00
Crusher 540 Active Coal Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık S6EVW-T992 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 13009
Crusher 540 Active Smoke Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 13009
Skullcandy Crusher 540 Active Blue. Kulaklık Soft

Satıcı: Koycebine

13.299,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 13299.05

Skullcandy Crusher 540 Active Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Skullcandy Crusher 540 Active Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
40 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Skullcandy Crusher 540 Active Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 40 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 4 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Skullcandy Crusher 540 Active Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.