Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat

Skullcandy Dime 3 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2DCW-R951 Kemik

Satıcı: Mobiloom

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1499.00
Skullcandy Dime 3 S2DCW-R951 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık gri

Satıcı: mobiloom

1.652,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1652.13
Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2DCW-R740 Black

Satıcı: MOBİLOOM

1.839,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1839.08
Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2DCW-R951 Kemik

Satıcı: MOBİLOOM

1.839,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1839.08
Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2dcw-R951 Kemik

Satıcı: Mobiloomm

1.839,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1839.10
Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2dcw-R740 Black

Satıcı: Mobiloomm

1.839,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1839.10
Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2DCW-R740 Black

Satıcı: Koycebine

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 1899.05
Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2DCW-R951 Kemik

Satıcı: Koycebine

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 1899.05
Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2DCW-R951 Kemik - Gri

Satıcı: Mobiloom | 12 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 1999.00
Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2DCW-R951 Kemik

Satıcı: Koycebine

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1999.00
Dime 3 Kemik Turuncu Kablosuz Bluetooth Kulaklık S2DCW-R951 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 2009
Dime 3 True Preppy Sage Kulak İçi Bluetooh Kulaklık 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 2009
Skullcandy Dime 3 True Wireless Kulaklık S2DCW-R951 Kemik - Gri

Satıcı: Koycebine | 12 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 2199.00

Skullcandy Dime 3 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Skullcandy Dime 3 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
8 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Skullcandy Dime 3 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 20 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AKSS2DCWR951

Skullcandy Dime 3 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yahya K******** Profil Resmi

1 yorum

Yahya K******** ANC yok kulaklikta.....
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Yahya K******** Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.