Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
65 saat
Şarj Tipi:

Skullcandy Hesh 540 ANC Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Siyah

Satıcı: Mobiloom

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 4999.00
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Siyah S6haw-T740

Satıcı: Mobiloomm

5.519,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 5519.10
Skullcandy Hesh 540 ANC Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık, THX Mekansal Ses, Aktif Gürültü Engelleme, Kişiselleştirilmiş Ses, 65 Saate Kadar Pil, iPhone Android için Mikrofon - Bone

Satıcı: Mobiloom

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 6009
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Kemik S6HAW-T001

Satıcı: Mobiloom

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 5999.00
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Siyah S6HAW-T740

Satıcı: Mobiloom

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 5999.00
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Kemik S6HAW-T001 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 5999.00
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Kemik S6Haw-T001

Satıcı: MOBİLOOM

6.439,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 6439.08
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Siyah S6Haw-T740

Satıcı: MOBİLOOM

6.439,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 6439.08
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Kemik S6haw-T001

Satıcı: Mobiloomm

6.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 6439.10
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Siyah S6HAW-T740

Satıcı: Mobiloom

6.940,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6950.91
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Kemik S6HAW-T001

Satıcı: Mobiloom

6.940,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6950.91
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Siyah S6HAW-T740

Satıcı: Mobiloom

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 6999.00
Skullcandy Hesh 540 Anc Kablosuz Kulaklık Kemik

Satıcı: Mobiloom

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 6999.00
Hesh 540 ANC Kemik Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık S6HAW-T001 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8009
Hesh 540 ANC Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık S6HAW-T740 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 8009

Skullcandy Hesh 540 ANC Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Skullcandy Hesh 540 ANC Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
65 saat

Skullcandy Hesh 540 ANC Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 65 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 50 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 4 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Skullcandy Hesh 540 ANC Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.