Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Skullcandy Hesh ANC Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Skullcandy Hesh Anc Kulaklık Siyah S6Hhw-N740

Satıcı: MOBİLOOM

3.955,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 3955.08
Skullcandy Hesh Anc - Kablosuz Kulaklık - Aktif Gürültü Engelleme

Satıcı: Mobiloom

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3999.00
Skullcandy Hesh Anc Kulaklık Siyah S6hhw-N740

Satıcı: Mobiloomm

4.047,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 4047.10
Skullcandy Hesh Anc Kulaklık Mod White S6hhw-N747

Satıcı: Mobiloomm

4.264,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 4264.20
S6HHW-N740 Hesh ANC Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 4399.00
Skullcandy Hesh Anc Kulaklık Siyah S6HHW-N740

Satıcı: Mobiloom | 17 yorum

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 4499.00
Skullcandy Hesh Anc Kulaklık Siyah S6HHW-N740

Satıcı: Mobiloom

4.461,66 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 4471.66
Skullcandy Hesh Anc Kulaklık Siyah S6HHW-N740

Satıcı: Mobiloom

4.512,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 4512.00
Skullcandy Hesh Anc Kulaklık Mod White S6HHW-N747

Satıcı: MOBİLOOM

4.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 4599.08
Skullcandy Hesh Anc Kulaklık S6HHW-N747 Mod White

Satıcı: Mobiloom | 4 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 4999.00
Skullcandy Hesh Anc Kulaklık Mod White S6HHW-N747

Satıcı: Koycebine

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 5699.05
Skullcandy Hesh S6hhw-n740 ANC Siyah Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6999.00

Skullcandy Hesh ANC Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Skullcandy Hesh ANC Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Kullanım Süresi (Genel):
30 saat
Şarj Tipi:
USB
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Skullcandy Hesh ANC Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 30 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 22 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Skullcandy Hesh ANC Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.