Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
4.1
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Skullcandy Icon Wireless Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Siyah S5IEW-T740

Satıcı: Mobiloom

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2009
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Siyah S5IEW-T740

Satıcı: MOBİLOOM

2.115,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 2115.08
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Kemik S5IEW-T001

Satıcı: MOBİLOOM

2.207,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 2207.08
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Kemik S5IEW-T001

Satıcı: Mobiloom

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 2309
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Kemik S5IEW-T001 - Beyaz

Satıcı: Mobiloom

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 2299.00
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Siyah S5IEW-T740

Satıcı: Mobiloom

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 2299.00
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Siyah S5IEW-T740

Satıcı: Mobiloom

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 2299.00
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Kemik S5IEW-T001

Satıcı: Mobiloom

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 2299.00
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Kemik S5IEW-T001 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2299.00
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Kemik S5IEW-T001

Satıcı: Mobiloom

2.478,26 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 2488.26
Skullcandy Icon 180 Bluetooth Kulaklık Siyah S5IEW-T740

Satıcı: Mobiloom

2.478,26 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 2488.26
Icon 180 Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

12 3009
Icon 180 Kemik Rengi Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

13 3009

Skullcandy Icon Wireless Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Skullcandy Icon Wireless Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
4.1
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
10 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Skullcandy Icon Wireless Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Düşük Frekans (Bas) 20 Hz
• Yüksek Frekans (Tiz) 20 kHz
• Empedans 32 Ohm
• Sürücü Çapı 40 mm
• Mikrofon Var
• Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) Yok

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 4.1
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 30 m
• Kullanım Süresi (Genel) 10 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 240 dk
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Skullcandy Icon Wireless Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.