3.6 (1 oy) / 1 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Snopy SN-4488 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Snopy Sn-4488 Profesyonel Mikrofonlu Kulaklık Bluetooth Bağlantılı Oyun İçin Kırmızı Renk

Satıcı: KısaYol | 117 yorum

310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 310.00
Snopy SN-4488 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: Kaşe_Dünyası

298,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 298.53
Snopy Sn-4488 Profesyonel Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

459,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 459.62
Snopy Sn-4488 Profesyonel Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Patygoteknoloji

320,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 320.20
Snopy SN-4488 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık - Kırmızı

Satıcı: ENHASFİYAT

329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 329.00
Snopy SN-4488 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: zekicocuk

345,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 345.41
Snopy Sn-4488 Profesyonel Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Lunatic Gamer Shop

359,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 359.54
Snopy Sn-4488 Profesyonel Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Elektro Sepeti

368,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 368.20
Snopy Sn-4488 Profesyonel Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: KısaYol

380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 380.00
Snopy SN-4488 Profesyonel Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Segment Store

387,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 387.23
Snopy Sn-4488 Mikrofonlu Stereo Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: Smallman

429,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 429.89
Snopy Sn-4488 Profesyonel Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: SMALLMAN

441,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 441.25
Snopy Sn-4488 Mikrofonlu Stereo Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: parcbeny

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 459.00

Snopy SN-4488 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Snopy SN-4488 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Snopy SN-4488 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Snopy SN-4488 Kablolu Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Game O*** Profil Resmi

2 yorum

Game O*** sakın bu kulaklıktan almayın ben aldım çok geç geldi kutu hasarlıydı en fazla 1 ay kulanabildim mikrofon kırıldı ve çabuk kırılıyor buna para vermeyin boşuna paranız gitmesin
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
5 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.