Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz

Snopy SN-660 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Snopy SN-660 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık gri

Satıcı: TechnohomeShop

231,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 231.57
Snopy SN-660 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık gri

Satıcı: OfmatTeknoloji

250,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 250.17
Snopy Sn-660 Multimedya Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Anka Bilgisayar

183,20 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 193.2
Snopy SN-660 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: Aytticaret

243,34 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 253.34
Snopy Sn-660 Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Segment Store

251,21 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 261.21
Snopy SN-660 Multimedya Mikrofonlu Kulaklık - 1 - Siyah

Satıcı: AYTTicarettt | 3 yorum

250,92 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 260.92
Snopy Sn-660 Multimedya Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Devirhesapdevri

228,70 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 238.7
Snopy SN-660 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ

270,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 280
Snopy SN-660 Siyah Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Ofmat Teknoloji

262,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 272
Snopy Sn-660 Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Che Gaming

279,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 289
Snopy Sn-660 Multimedya Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Twin Market

643,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 643.99

Snopy SN-660 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Snopy SN-660 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Snopy SN-660 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Snopy SN-660 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.