Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Snopy SN-BT37 Chord Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Snopy SN-BT37 Chord Beyaz Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

649,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 649.82
Snopy Pembe TF Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ÖZ-KA GSM VE TEKNOLOJİ MAĞAZALARI

590,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 590.80
Snopy Siyah TF Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ÖZ-KA GSM VE TEKNOLOJİ MAĞAZALARI

596,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 596.91
Snopy Sn-Bt37 Chord Pembe Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Patygoteknoloji

634,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 634.20
Snopy Sn-Bt37 Chord Siyah Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Patygoteknoloji

637,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 637.50
Snopy SN-BT37 Chord Mavi Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

649,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 649.82
Snopy SN-BT37 Chord Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Mavi 749,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 759
Snopy SN-BT37 Chord Headset Kulaklık - Pembe 749,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 759
Snopy Sn-Bt37 Chord Beyaz Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: pazareyle

820,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 820.94
Snopy Sn-Bt37 Chord Pembe Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: pazareyle

820,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 820.94
Snopy Sn-Bt37 Chord Pembe Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Pazareyle

873,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 873.27
Snopy Sn-Bt37 Chord Mavi Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Pazareyle

873,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 873.27

Snopy SN-BT37 Chord Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Snopy SN-BT37 Chord Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
4 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
120 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Snopy SN-BT37 Chord Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 4 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 120 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 200 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Snopy SN-BT37 Chord Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Emir K********** Profil Resmi

1 yorum

Emir K********** Bt version 5.3 düzeltir misiniz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Emir K********** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.