4.8 (1 oy) / 1 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

Snopy SN-GX7 Crazy Kablolu Kulaklık Fiyatları

Snopy SN-GX7 Crazy USB Led Işıklı ve Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: jetucuzal

381,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 381.30
Snopy Sn-gx7 Crazy Usb Led Işıklı Ve Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Segment Store

394,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 394.88
Snopy SN-GX7 Crazy USB Led Işıklı ve Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: elektronikmarket39

397,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 397.11
Snopy Sn-gx7 Crazy Usb Led Işıklı Ve Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: jetucuzal

412,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 412.00
Snopy SN-GX7 CRAZY Siyah USB Ledli Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Hepsiburada | 890 yorum

397,14 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 407.14
Snopy Sn-Gx7, Crazy, Kablolu, 3.5Mm Jac, Usb, Rainbow Aydinlatma, Gaming, Mikrofonlu, Kulaklik Siyah

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

506,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 506.20
Snopy Sn-Gx7 Crazy Siyah Ledli Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: onlinealisverisyap

532,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 532.50
Snopy SN-GX7 CRAZY Siyah Ledli Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: onlinealisverisyap

568,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 568.88
Snopy SN-GX7 CRAZY Siyah Ledli Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

576,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 576.17
Verto Snopy Sn-Gx7, Crazy, Kablolu, 3.5mm Jac, Usb, Rainbow Aydınlatma, Gaming, Mikrofonlu, Kulaklık (Siyah)

Satıcı: Sbusshop

805,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 805.39

Snopy SN-GX7 Crazy Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Snopy SN-GX7 Crazy Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Snopy SN-GX7 Crazy Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 118 dB
• Düşük Frekans (Bas) 20 Hz
• Yüksek Frekans (Tiz) 20 kHz
• Empedans 32 Ohm
• Sürücü Çapı 40 mm
• Mikrofon Var
• Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) Yok

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Snopy SN-GX7 Crazy Kablolu Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Player o* t** T*** Profil Resmi

1 yorum

Player o* t** T*** ürün fiyatına göre çok güzel f/p ürünü bence alınır pubg mobile için uygun hem mobil hemde pc lettop a takılıyor ama telofondan ürünün mikrofonu için giriş yok telefon kendi kulaklığnı kulanıyor ama çok açmasanız norlmal insan gibi takarsanız 6 ay gider en az. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.