5.0 (1 oy) / 1 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Snopy SN-XBK33 Batty Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Snopy SN-XBK33 BATTY Beyaz TF Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Teknoloji Sınırda

403,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 403.88
Snopy SN-XBK33 BATTY Mavi TF Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Teknoloji Sınırda

413,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 413.08
Snopy Sn-Xbk33 Batty Mavi Tf Kart Özellikli Bluetooth 5.0 Katlanabilir Kulak Üstü Kulaklık - Koyu Mavi

Satıcı: TeknolojiSınırda

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 449.00
Snopy SN-XBK33 Batty Bluetooth 5.0 TF Kart Özellikli Katlanabilir Kulak Üstü Kulaklık pembe

Satıcı: HızlıTeknoloji

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 459.00
Snopy SN-XBK33 Batty Bluetooth 5.0 TF Kart Özellikli Katlanabilir Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: teknolojisinirda

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 459.00
Snopy Siyah TF Kart Özellikli Bluetooth Katlanabilir Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: TeknolojiSınırda

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 499.00
Snopy SNXBK33 BATTY Beyaz TF Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık

Satıcı: teknoloji sınırda

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 499.00
Snopy Sn-Xbk33 Batty Siyah Tf Kart Özellikli Bluetooth 5.0 Katlanabilir Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Hepsiburada | 218 yorum

523,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 523.13
Snopy Siyah TF Kart Özellikli Bluetooth Katlanabilir Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: SNRELK

539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 539.00
Snopy Sn-xbk33 Siyah Batty Tf Kart Özellikli Bluetooth V 5.0 Katlanabilir Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: teknoloji sınırda

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 549.00

Snopy SN-XBK33 Batty Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Snopy SN-XBK33 Batty Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
96 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Snopy SN-XBK33 Batty Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 96 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 90 dk
• Batarya (Kulaklık) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Snopy SN-XBK33 Batty Kablosuz Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

502m Profil Resmi

2 yorum

502m Tasarımı,kablo ile de kullanılabilir olması, ses kalitesi, sesi hem yüksek hem dengeli tonu çok iyi. 5 gün kullandım %20 şarj harcadı henüz şarja takmadım, şarjı çok iyi gidiyor. 2 telefonuda bağladım bağlantıda kopma vs hiçbir sorun yok. Tf kart girişide var denedim çalışıyor ama tf kart özelliğini çok önemsemiyorum.Kulaklık bana göre çook iyi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.