4.9 (1 oy) / 2 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Süresi (Genel):
30 saat
Şarj Tipi:
USB

Sony PlayStation Pulse Elite Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Sony PS5 Pulse Elite Kulaklık

Satıcı: Kafkasda

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 9899.00
Sony Pulse Elıte Wıreless Headset Bilkom Garantili

Satıcı: mediamarkt

10.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 10140.00
Sony Pulse Elite Wireless Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: mediamarkt

10.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 10140.00
SONY Pulse Elite Kablosuz Kulaklık Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

10.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 10192.00
SONY Pulse Elite Wireless Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

10.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 10192.00
SONY PULSE ELITE WIRELESS HEADSET (Bilkom Garantili)

Satıcı: Amazon.com.tr

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 10409
Sony Pulse Elite Wireless Kulak Üstü Kulaklık Siyah 10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 10399.00
Sony Pulse Elite Kablosuz Kulaklık Beyaz 10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 10399.00
Sony Pulse Elite Kılıflı Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10399.00
Sony Pulse Elite Wrless Headset MD Black 10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10399.00
Sony Pulse Elite Kablosuz Kulaklık – Beyaz (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: MediaMarkt

10.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 10400.00
Sony Pulse Elite Wireless Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: MediaMarkt

10.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 10400.00
Sony Ps5 Pulse Elite Kulaklık Siyah

Satıcı: Kafkasda

10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 10599.00
Sony Playstation 5 Pulse elite Kablosuz Kulaklık Midnight Black (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Kafkasda

10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 10599.00
Sony Pulse Elite Kablosuz Kulaklık – Beyaz

Satıcı: FIRSATKURDU

10.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

15 10799.10
Sony Pulse Elite Midnight Black Wireless Headset (Bilkom Garantili)

Satıcı: NetHouse

11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

16 11990.00
Sony Playstation Pulse Elite Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Naxin | 1 yorum

14.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

17 14000.00
Sony Playstation Pulse Elite Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Cosmostech | 1 yorum

14.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

18 14399.00

Sony PlayStation Pulse Elite Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Sony PlayStation Pulse Elite Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
30 saat
USB

Sony PlayStation Pulse Elite Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Diğer Kablosuz Türü USB Alıcı
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Süresi (Genel) 30 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Sony PlayStation Pulse Elite Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

omerakgoz34 Profil Resmi

27 yorum

omerakgoz34 Hatalı bilgi var. Sürücüsü dinamik değil planar, yani türkçesiyle düzlemsel manyetik. Normal klasik dinamik sürücüden kat kat daha iyi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @omerakgoz34 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.