Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Soultech KK012Y Comfort Candy Kulaklık Yeşil
Satıcı: Turancell iletişim | 7 yorum
149,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 159
Soultech KK012K Comfort Candy Kulaklık Kırmızı
Satıcı: Modacepte | 1 yorum
169,90 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
2 179.9
Soultech KK012 3.5mm Comfort Candy Kablolu Kulaklık Satıcı: ModaCepte
183,91 TL + 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 193.91
Soultech KK012 3.5mm Comfort Candy Kablolu Kulaklık Satıcı: ModaCepte
183,91 TL + 44,90 TL Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 193.91
Soultech Comfort Candy Kulaklık KK012Y Satıcı: ModaCepte
189,91 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 199.91
Soultech Comfort Candy Kulaklık KK012M Satıcı: ModaCepte
189,91 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 199.91
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER