Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Soundpeats Air 5 Lite TWS Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulaklık - Hi-Res LDAC (Resmi Distribütör Garantili) Satıcı: Teknostore
1.958,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 1958.58
SoundPeats Air5 Lite Hi-Res LDAC ENC TWS Kablosuz Bluetooth 5.4 Kulaklık Siyah Satıcı: Teknostore
2.110,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 2110.72
Soundpeats Air 5 Lite Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık siyah Satıcı: Teknostore
2.185,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 2185.00
SoundPEATS Air 5 Lite Bluetooth 5.4 Versiyon Çift Telefon Destekli Bluetooth Kulaklık (Türkiye Garantili) Satıcı: Teknostore
2.220,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 2220.00
Soundpeats Air 5 Lite TWS Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulaklık - Hi-Res LDAC (Resmi Distribütör Garantili) - Siyah
Satıcı: Teknostore | 102 yorum
2.287,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 2287.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER