Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
7.5 saat

Soundpeats Air5 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Soundpeats Air 5 Pro (Tws) Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Anc Özellikli

Satıcı: Teknostore

3.584,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3584.22
Soundpeats Air 5 Pro (Tws) Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Anc Özellikli

Satıcı: Teknostore

3.584,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3584.22
Soundpeats Air5 Pro Hi-Res LDAC ANC TWS Kablosuz Bluetooth 5.4 Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

3.663,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 3663.44
Soundpeats Air5 Pro Hi-Res LDAC ANC TWS Kablosuz Bluetooth 5.4 Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknostore

3.663,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 3663.44
Soundpeats Air5 Pro Hi-Res LDAC ANC TWS Kablosuz Bluetooth 5.4 Kulaklık Beyaz

Satıcı: MaxiTekno

3.887,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 3897
SoundPEATS (Tws) Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Anc Özellikli

Satıcı: Maxitekno

3.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3980.00
SoundPEATS Air5 Pro Hi-Res LDAC ANC TWS Kablosuz Bluetooth 5.4 Kulaklık Beyaz

Satıcı: Maxitekno

3.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3980.00
Soundpeats Air 5 Pro (Tws) Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Anc Özellikli - Siyah

Satıcı: Maxitekno | 38 yorum

4.107,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 4107.00
Soundpeats Air5 Pro Hi-Res Ldac Anc Tws Kablosuz Bluetooth 5.4 Kulaklık Beyaz

Satıcı: Maxitekno | 38 yorum

4.107,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 4107.00

Soundpeats Air5 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Soundpeats Air5 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Ürün Ailesi

Soundpeats Air5 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Dinamik Sürücülü 3.584,22 TL
Soundpeats Air5 Pro+ Tam Kablosuz Kulaklık Hibrit Sürücülü 5.147,00 TL

Soundpeats Air5 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
7.5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Soundpeats Air5 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Çevresel Ses Yok
• Gürültü Engelleme (Dinleme) Yapay Zeka ANC
• Azami Dış Gürültü -55dB
• Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) Var
• Hi-Res Özelliği Kablosuz Bağlantı
• Sürücü Çapı 10 mm
• Sürücü Özellikleri Dinamik Sürücülü
• Mikrofon Var
• Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) Var
• Mikrofon Özelliği Yapay Zeka (AI) ENC
• Mikrofon Sayısı 6 mikrofonlu

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Soundpeats Air5 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.