Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
10 saat

Soundpeats C30 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Soundpeats C30 Hybrid Anc Hi-Res Ldac Tws Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore | 57 yorum

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1399.00
Soundpeats C30 Hybrid Anc Hi-Res Ldac Tws Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Turuncu

Satıcı: Teknostore

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1399.00
Soundpeats C30 Hybrid ANC TWS Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak içi Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

1.471,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 1471.08
Soundpeats C30 Hybrid ANC TWS Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak içi Kulaklık Turuncu

Satıcı: Teknostore

1.471,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 1471.08
Soundpeats C30 Hybrid ANC TWS Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak içi Kulaklık Siyah

Satıcı: MaxiTekno

1.516,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 1516.00
Soundpeats C30 Hybrid ANC Hi-Res LDAC TWS Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: MaxiTekno

1.516,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1516.00
Soundpeats C30 Hybrid ANC Hi-Res LDAC TWS Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak içi Kulaklık Siyah

Satıcı: MaxiTekno

1.551,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 1561
Soundpeats C30 Hybrid ANC Hi-Res LDAC TWS Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Turuncu

Satıcı: MaxiTekno

1.551,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 1561
Soundpeats C30 Hybrid ANC Hi-Res LDAC TWS Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Pembe

Satıcı: MaxiTekno

1.551,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 1561
Soundpeats C30 Hybrid Tws Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: MaxiTekno

1.566,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1566.00
SoundPEATS C30 Hybrid ANC Hi-Res LDAC TWS Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak içi Kulaklık Turuncu

Satıcı: Maxitekno

1.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 1595.00
SoundPEATS C30 Hybrid ANC Hi-Res LDAC TWS Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Maxitekno

1.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 1595.00
Soundpeats C30 Hybrid Tws Bluetooth 6.0 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: Teknostore

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 1699.00

Soundpeats C30 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Soundpeats C30 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
10 saat
Şarj Tipi:

Soundpeats C30 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Yonga Seti Bluetrum BT8972H
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Özellikleri LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 70 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 10 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 4.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 52 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Soundpeats C30 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ömer A** E****** Profil Resmi

2 yorum

Ömer A** E****** Mükemmel bı kulaklık ses kalitesi hem kaliteli kayıpsız hemde yükses seviyesi sevenler için oldukça iyi anc desen on numara , birçok kulaklık değişikliği yapan biri olarak böylesini bu fiyat segmentinde daha önce hiç kullanmadığımı söyleyebilirim sadece şarjı biraz hızlı bitiyor anc ve ldac açık iken buda normal bı durum stok gelirse alın kesinlikle
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.